Naga Marketsbinarny raport południowy

Binarny raport południowy. Twoja codzienna dawka najważniejszych informacji ze świata opcji binarnych. Wszystkie przeglądy rynku BO możesz znaleźć tutaj. Przypominamy, że jest to nasz nowy – autorski dział – w którym w przejrzysty sposób dzielimy się z Wami najważniejszymi wydarzeniami na walutach. Podsumowania trendów i propozycje tradingowe na zakończenie dnia. Posiadasz jakiekolwiek uwagi? Podziel się nimi w komentarzach lub na forum!


W nocy poznaliśmy wyniki bilansu handlowego Nowej Zelandii – w ujęciu miesięcznym okazał się dwukrotnie wyższy niż przewidywano (631 mln USD vs 341 mln USD) co przełożyło się wyraźnie na aprecjację NZD. Dzisiaj w przeciągu dnia sporo odczytów makroekonomicznych, jednak rynek skupia się tak naprawdę na dwóch wydarzeniach – publikacji wyników amerykańskiego PKB (14:30) oraz posiedzeniu FOMC (20:00). W przypadku PKB za Q1 analitycy spodziewają się spadków do 1.2%, kolejny kwartał ma jednak przynieść zdecydowaną poprawę koniunktury. Jeżeli chodzi natomiast o samo posiedzenie Rezerwy Federalnej to prognozowany jest gołębi wydźwięk i brak dużych zmian w stosunku do oświadczenia z zeszłego miesiąca. Jak zwykle zdania odnośnie prognozowanych kierunków USD po publikacji są podzielone – większość analityków stawia jednak na pogłębienie ostatnich osunięć dolara, które pozwolą utworzyć bazę do dynamiczniejszego odbicia.

W godzinach porannych obradował również szwedzki Riksbank. Pozostawiając stopy na niezmiennym poziomie -0.25% wywołał dynamiczną aprecjację SEK i silne spadki na EUR/SEK. Riksbank zaznaczył jednak, że dalsze luzowanie i rozbudowana programu skupu obligacji jest planowana w przyszłych miesiącach.

Silne i słabe aktywa finansowe

SILNE: EUR, AUD, NZD

SŁABE: JPY, USD

Propozycje handlowe na koniec dnia

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was następujące analizy techniczne:

USD/CAD – minima pogłębione

AUD/NZD – dynamiczne wzrosty

EUR/PLN w trakcie dzisiejszej sesji dynamicznie zyskuje, podchodząc do szczytów intraday sesji wtorkowej. Obecnie cena H1 przebiła 38.2% zniesienia impulsu spadkowego z 27 kwietnia. Jednocześnie znajdujemy się bezpośrednio pod poziomem oporu 4.0070 (intraday). Jeżeli zostanie pokonany wtedy kontynuujemy wzrosty, w innym wypadku oczekujemy korekcyjnego odwrócenia w okolice średniej kroczącej lub wsparcia 3.9902

EURPLNH1 29.04

Posiadasz jakiekolwiek uwagi do binarnego raportu południowego? Jeżeli tak, to podziel się nimi w komentarzach lub odwiedź specjalny wątek na forum 🙂Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here