Naga MarketsW ostatniej analizie pary walutowej EURPLN mowa była o odbiciu notowań od linii trendu wzrostowego biegnącej od dołka z maja br. Po odbiciu kurs skierował się do lokalnego oporu na 4.3481, który udało się utrzymać na zamknięciach dnia.

Kolejne dni przyniosły osłabienie, w wyniku którego notowania ponownie znalazły się na linii trendu. Tym razem jednak zwyciężyła strona podażowa, która doprowadziła do przełamania linii trendu.

Wspomniana linia trendu stanowi jednocześnie linię szyi formacji głowy z ramionami, której zasięg to aż 1350-pipsów. Zanim jednak sprzedający byliby w stanie zrealizować zasięg formacji, musieliby najpierw pokonać wsparcie horyzontalne na 4.2400.

Tak czy inaczej, sygnałów sprzedażowych można teraz wypatrywać w okolicach przełamanej linii trendu, która ze wsparcia zmieniła się w opór. Warto obserwować też jak kurs zachowuje się na oporze dynamicznym zapewnianym przez 10 i 20-dniową EMA.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here