CMC Markets

Silny ruch wzrostowy w ostatnich godzinach na parze walutowej EURPLN doprowadził do zamknięcia na wykresie 4-godzinnym znacznie ponad poziomem oporu przy 4.32. Poziom ten teraz zamienił się we wsparcie.

Ostatnie odbicie nie pojawiło się w przypadkowym miejscu, bo przy re-teście przełamanej linii trendu spadkowego. Można zatem spodziewać się dalszych zwyżek w związku ze zmianą trendu krótkoterminowego na wzrostowy.

Wszelkie cofnięcia, zarówno do wsparcia na 4.32 jak i do nowej linii trendu wzrostowego prowadzonej od dołka przy 4.2701 mogą generować okazje zakupowe. Najbliższy opór znajduje się tu w okolicach 4.3360, a następny przy 4.3530.


Przetestuj rachunek u brokera opcji binarnych uTrader! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

Broker opcji binarnych uTrader oferuje zróżnicowane stawki zwrotu. Jeżeli wygrasz, Twój rachunek powiększy się o procent od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś.

Zostaw komentarz logując się za pomocą FacebookSTO
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSprzedaż detaliczna zabija szansę na podwyżki stóp w UK? GBP mocno traci
Następny artykułŚwiatowe rynki finansowe trwają w zawieszeniu
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótkoterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Wolne chwile spędza na bieganiu oraz treningach sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here