windsor

Silny ruch wzrostowy w ostatnich godzinach na parze walutowej EURPLN doprowadził do zamknięcia na wykresie 4-godzinnym znacznie ponad poziomem oporu przy 4.32. Poziom ten teraz zamienił się we wsparcie.

Ostatnie odbicie nie pojawiło się w przypadkowym miejscu, bo przy re-teście przełamanej linii trendu spadkowego. Można zatem spodziewać się dalszych zwyżek w związku ze zmianą trendu krótkoterminowego na wzrostowy.

Wszelkie cofnięcia, zarówno do wsparcia na 4.32 jak i do nowej linii trendu wzrostowego prowadzonej od dołka przy 4.2701 mogą generować okazje zakupowe. Najbliższy opór znajduje się tu w okolicach 4.3360, a następny przy 4.3530.


Przetestuj rachunek u brokera opcji binarnych uTrader! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

Broker opcji binarnych uTrader oferuje zróżnicowane stawki zwrotu. Jeżeli wygrasz, Twój rachunek powiększy się o procent od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś.STO
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSprzedaż detaliczna zabija szansę na podwyżki stóp w UK? GBP mocno traci
Następny artykułŚwiatowe rynki finansowe trwają w zawieszeniu
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótkoterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Wolne chwile spędza na bieganiu oraz treningach sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ