Naga MarketsNotowania pary walutowej EURPLN do końca stycznia poruszały się w trendzie spadkowym, którego dołek znajduje się w okolicach poziomu 4.13. Jednak po przełamaniu linii trendu spadkowego biegnącej od maksimów z września ubiegłego roku, kurs ugrzązł w konsolidacji.

Dolne ograniczenie tej konsolidacji zapewnia wsparcie przy 4.13. Obecnie jednak notowania znajdują się w okolicach jej górnej bandy (4.19). Jak widać na wykresie dziennym poniżej, właśnie na tym oporze utworzyły się pod rząd dwa niedźwiedzie pin bary wskazujące na potencjalne odwrócenie.

Ewentualnego potwierdzenia potencjału spadkowego po wystąpieniu omówionych wyżej pin barów szukać można na niższym interwale, w tym przypadku 2-godzinnym. Tam bowiem przełamana została krótkoterminowa linia trendu spadkowego biegnąca do dołka z 19-go lutego. Jest ona obecnie testowana i jeśli kurs przełamie lokalne wsparcie na 4.1816, może pojawić się napływ ofert sprzedaży.

W przypadku realizacji powyższego scenariusza, w drodze do dolnego ograniczenia konsolidacji na 4.13, niedźwiedzie będą musiały jeszcze pokonać lokalne wsparcie blisko 4.1630. Alternatywnie, zanegowanie dwóch niedźwiedzich pin barów otworzy drogę wzrostom w kierunku 4.22.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here