Naga MarketsW minionym tygodniu notowania pary walutowej EURPLN kolejny raz znalazły się na linii trendu biegnącej od dołka z maja br. Jak widać na wykresie dziennym poniżej, w wyniku odbicia cena skierowała się do lokalnego oporu na 4.3481.

Istotne znaczenie ma teraz dalszy rozwój akcji cenowej. Jeśli bowiem na zamknięciu sesji uda się skutecznie przełamać lokalny opór, kurs może dalej zmierzać do tegorocznych maksimów na 4.4120, co byłoby zgodne z panującym trendem.

Alternatywę stanowi pokonanie wspomnianej na wstępie linii trendu, co mogłoby doprowadzić do potwierdzenia formacji głowy z ramionami o zasięgu ponad 1350-pipsów. Wcześniej jednak istotne wsparcie znajdziemy blisko poziomu 4.2400.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here