Naga MarketsPara walutowa EUR/PLN porusza się w trendzie wzrostowym od kwietnia 2015, a dynamiczny ruch zwyżkowy rozpoczął się w ostatnich dniach grudnia ubiegłego roku. Zakupy zaprowadziły kurs bez większej korekty do szczytu, gdzie za 1 euro trzeba było zapłacić prawie 4 zł 51 gr. Od tamtego czasu cena pozostawała w konsolidacji między 4.50 a 4.44.

[pullquote align=”full” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Analizowany instrument finansowy posiada w swojej ofercie broker XM. Możesz wykorzystać tę analizę na koncie z premią 30$ bez depozytu własnego![/pullquote]

Pod koniec ubiegłego tygodnia doszło jednak do wybicia dołem i przełamania dolnego ograniczenia formacji horyzontalnej przy 4.44. Kolejne dni należały do spadków i wczoraj kurs dotarł do obszaru wsparcia w pobliżu poziomu 4.37, który jest jednocześnie połową ostatniego impulsu wzrostowego. Tam też pojawił się popyt i zamknięcie wczorajszej sesji miało miejsce powyżej otwarcia. Przewaga popytu w tych okolicach może świadczyć o powrocie do długoterminowego trendu wzrostowego lub przynajmniej odreagowania ostatnich spadków.

0203EP

[pullquote align=”full” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Zapraszamy na darmowe webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.
Zapisy na: Webinary XM.COM[/pullquote]tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułComarch [CMR], PKO BP [PKO] – Gorące spółki dnia
Następny artykułSystem tabelkowy GPW: 11 BIT Studios
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here