Naga MarketsKurs pary walutowej EURPLN już po raz czwarty dotarł do linii trendu wzrostowego prowadzonej od dołka z kwietnia br. Co istotne linia ta zbiega się z kluczowym obszarem wsparcia niedaleko 4.3630, który również był dziś testowany. W wyniku wspomnianego testu uformował się popytowy pin bar i obecnie cena kieruje się z powrotem na północ.

Potencjalny wzrost po odbiciu od wsparcia może wypchnąć cenę z powrotem do obszaru oporu przy 4.41. Zanim jednak tak się stanie, niezbędne jest pokonanie lokalnego dołka niedaleko 4.3880.

Alternatywą jest oczywiście przełamanie obszaru wsparcia oraz linii trendu, które również jest dość prawdopodobne, szczególnie biorąc pod uwagę dynamikę ruchu spadkowego jaki doprowadził kurs EURPLN do tego miejsca.

Powyższa analiza została wykonana na rachunku u brokera XM, który oferuje $30 na start!

1907-EURPLN


Zapraszamy na darmowe webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here