Naga MarketsPoniedziałkowa sesja przyniosła mocne umocnienie polskiego złotego, o czym wspominaliśmy między innymi tutaj. Handel wtorkowy również rysuje jak na razie białą świeczkę, widać jednak cofnięcie pod poziomem 4.4542. Pokrywa się on z okolicami maksimów lutowych, na których rysował się wyraźny spadkowy pin bar, oraz z akumulacją styczniową.

Jeżeli wykres D1 zamknie się pod wspomnianym oporem, wtedy mamy szansę na umocnienie złotówki po ostatniej serii osunięć:

EURPLN D1
EURPLN D1

[pullquote align=”left” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Pary złotowe z polskim brokerem – sprawdź ofertę HFT[/pullquote]

Analizując wykres intraday (H4) widzimy, że poziom został jak na razie odrzucony (fałszywe wybicie), świeca posiada jednak zbyt długi korpus, aby identyfikować ją jako pin bara. Dodatkowo na wykresie H1 pojawiła się formacja objęcia (inside bar), która również sugeruje chęć odwrócenia na wspomnianym oporze – przynajmniej krótkoterminowego.

EURPLN H4
EURPLN H4

Omawiając złotówkę warto rzucić okiem również na USD/PLN – para znalazła się bowiem na najwyższych poziomach od lutego bieżącego roku. W tym momencie dalsze wzrosty hamuje jednak 61.8% zniesienia Fibonacciego (mierzenie po tegorocznych osunięciach)

USDPLN D1
USDPLN D1


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here