Naga MarketsEurotel zajmuje się obsługą salonów sprzedaży sieci telekomunikacyjnych.

eurotel
źródło xStation 5

Spółka notuje w ostatnich latach wyraźny progres jeżeli chodzi o przychody jak i o zyski netto. Potwierdził o raport za pierwszy kwartał. Podobnie oceniają spółkę inwestorzy, gdyż ta w ostatnich latach rośnie, może po za mocną korektą w 2018 roku. Warto tez podkreślić, że jest to spółka, która regularnie płaci dywidendy. Wykres tygodniowy może sugerować, że jeżeli zwyżka zostanie utrzymana to celem kupujących będą maksima powyżej 25 zł.

Kluczową w ostatnim czasie częścią biznesu jest sieć salonów iDream, w której sprzedawana są produkty Apple, co wyraźnie wpływa na poprawę wyników. Pozostałą częścią dochodów jest współpraca z głównymi operatorami telekomunikacyjnymi. Niedawno podjęto decyzję o wypłacie dywidendy w wysokości 2,20 zł na akcję co daje niemal 10% stopę dywidendy. Jeżeli przejrzy się historię wypłat, zauważymy że jest to jedna z najlepszych na GPW spółek dywidendowych, która jednocześnie utrzymuje stabilnie rosnące wyniki finansowe.

Czytaj także: Braster [BRA], Śnieżka [SKA] – Gorące spółki dnia 20.05.2019

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here