Naga MarketsDziałalność Grupy Kapitałowej EUCO obejmuje głównie świadczenie usług dochodzenia roszczeń o zapłatę z tytułu odszkodowania (naprawienie szkody), albo innych świadczeń wynikających ze szkody(np. renta, zadośćuczynienie).

euco-w1

Te artykuły również Cię zainteresują
Mimo długotrwałego trendu wzrostowego, od połowy ubiegłego roku mamy do czynienia z ruchem bocznym, który ostatnia przechodzi w trend spadkowy. Negatywnym sygnałem jest wyjście poniżej linii trendu oraz wzrost obrotów w czasie spadków. Wydaje się, że jeśli cena nie zareaguje na poziomom okrągłych 30 zł, to kolejna szansa może pojawić się dopiero w rejonie 26 zł.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

euco-d1

Negatywnie wygląda również wykres dzienny. Widzimy na nim całkiem nieźle respektowane krawędzi kanału spadkowego, który trwał od końca marca 2015 roku. Ostatnia fala spadkowa, mimo pewnego przystanku przy dolnej krawędzi, doprowadziła ostatecznie do wybicia kanału dołem. Wydaje się więc, że można oczekiwać jakiegoś odreagowania, którego celem może być re-test dolnej krawędzi czy też oporu jaki wyznaczają poprzednie dołki. W pierwszej kolejności ewentualne wzrosty należy traktować jednak jako korektę w nowym trendzie spadkowym.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here