Naga MarketsW dzisiejszym zestawieniu gorących spółek dnia znalazło się Europejskie Centrum Odszkodowan (EUC) czyli największa w Polsce i Europie Środkowej firma pomagająca osobom poszkodowanym i ich bliskim uzyskać od firm ubezpieczeniowych należne odszkodowania i świadczenia. Grupa Kapitałowa EuCO działa na terenie Polski, Czech, Słowacji, Węgier i Rumunii. EuCO prowadzi efektywny system sprzedaży wysokiej jakości usług za pośrednictwem wyspecjalizowanej sieci agentów. Spółka współpracuje z ponad 30.000 agentów w całej Polsce oraz 5.000 w Europie.

Tylko w ciągu czwartkowej sesji akcje spółki wzrosły aż o 24,49%. Spoglądając stricte technicznie zauważymy, że jeżeli tendencja ta będzie kontynuowana, w najbliższym czasie mogłoby dojść nawet do ponownego re-testu ostatnio pokonanego wsparcia (teraz oporu) w okolicy 17.05 zł.

Te artykuły również Cię zainteresują
Przyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy.

Drugi pod względem wielkości wzrost w dniu wczorajszym odnotowało natomiast Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Baltona SA (BAL) którego głównym przedmiotem działalności jest sprzedaż towarów w sklepach wolnocłowych oraz ogólnodostępnych zlokalizowanych w portach lotniczych w Europie. Dodatkowo Grupa Kapitałowa zajmuje się:

  • Prowadzeniem działalności gastronomicznej pod szyldem “Coffee Corner”, “Coffee Express” “Corner Dog” oraz “Travel Chef” na wybranych lotniskach w Polsce
  • Rozwojem pozostałej działalności handlowej w ramach “Travel Retail” w Europie
  • Zaopatrywaniem poprzez spółkę Baltona Shipchandlers Sp. z o.o. statków zawijających do europejskich, głównie polskich, portów.

Tylko w trakcie czwartkowej sesji akcje spółki wzrosły o 11,98% w efekcie czego kurs pokonał techniczny poziom oporu w okolicy 4.80 zł. Jeżeli tendencja ta będzie kontynuowana, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się przetestowania kolejnej strefy w okolicy 5.66 zł.

Korzystasz z narzędzi analitycznych na portalu Trading View? Teraz możesz tam śledzić także nasze analizy spółek z GPW

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułAnaliza dla początkujących: GBPAUD – nowe maksima miesięczne
Następny artykuł“Szukamy, analizujemy, gramy” sentyment 31.08.2018 EUR/USD, GBP/USD i USD/JPY
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here