Naga MarketsEuro walczy o znalezienie długotrwałego w stosunku do dolara amerykańskiego, kierunku. Pozycjonowanie długoterminowe nadal przemawia za tendencją spadkową. Mimo to w perspektywie średniookresowej pojawiają się bycze elementy, które mogą mieć jeszcze silne implikacje wspierające wzrost ceny.


Na wykresie miesięcznym widzimy szczyty umieszczone w środku opadającego kanału trendu, który definiuje kierunek przez prawie dekadę. Grupa dynamicznych spadków, które służyły, jako wsparcie od 2008 do 2012 roku, zanim zostały ostatecznie wybite w 2014 roku i przekształcone w opór, spowalniając wzrost.

Bardziej odpowiednie miejsce na początek poważnej zmiany kursu wydaje się trudne do wyobrażenia. Jednak spojrzenie na wykres dzienny ujawnia dobrze zdefiniowany wzór trójkąta po wzroście z listopada 2017 roku. Ta konfiguracja zazwyczaj poprzedza kontynuację ruchu, dając szanse na wybicie górą. Co najciekawsze, rozwiązanie wybicia może utorować drogę do wyłamania długoterminowego klastra oporu. Ma to możliwość otwarcia silniej zmiany dominującej w Euro trajektorii, która może określić drogę na nadchodzące lata.

Dominik Stone, www.dominikstone.comConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here