Naga MarketsEurocash z 11% korektą. Próba odbicia w ciekawym miejscu Kurs akcji krajowego lidera w dystrybucji tzw. produktów szybko zbywalnych spółki Eurocash, rósł podczas wczorajszej sesji o około 1,23%. Akcje drożały o 0,18 zł co pozwoliło na osiągnięcie dziennego maksimum przy 15,16 zł. Jest to przeciętny wynik na tle zyskującego wczoraj 1,54% indeksu WIG20. Sesja odbyła się przy porównywalnych obrotach, na tle poprzednich sesji. Ostatecznie sesja zamknęła się na poziomie 14,84 zł. W sumie w listopadzie akcje spółki zdrożały o 35%.

Kwietniowa korekta

Wczoraj pojawiła się kolejna próba zakończenia trwającej niemal od początku kwietnia korekty. Wydaje się, że jest to oczekiwany scenariusz, gdyż ostatnie zmiany na wykresie sugerują budowę nowego trendu wzrostowego. Na początku kwietni doszło do silnego odbicia przy podwyższonych obrotach. Od tego czasu cena powoli spada. Aby nie zanegować tego odbicia, już na obecnych poziomach popyt powinien walczyć o zakończenie korekty.

Te artykuły również Cię zainteresują
eurocash 29.04.2021
Notowania Eurocash 29.04.2021

Współpraca z Pocztą Polską

Poczta Polska nawiązała współpracę ze spółką Eurocash, dzięki czemu zwiększyła swoją sieć odbioru zamówień online o 450 sklepów ABC, Lewiatan i Delikatesy Centrum. Dzięki temu Poczta Polska powiększyła sieć punktów odbioru do 14 tysięcy, podała Poczta. “Rozwój sieci punktów odbioru przesyłek realizuje strategię Poczty Polskiej na rynku przesyłek kurierskich. Zwiększenie zasięgu punktów odbioru wskutek pozyskiwania kolejnych partnerów to wymierny efekt naszych działań.

Dzięki porozumieniu z kolejnym partnerem biznesowym, jakim jest Eurocash, Poczta Polska daje klientom zamieszkującym szczególnie mniejsze miejscowości, możliwość dogodnego odbioru paczek z zakupami online. Do końca czerwca tego roku liczba punktów przekroczy 15 tysięcy” – powiedział wiceprezes Poczty Polskiej Andrzej Bodziony, cytowany w komunikacie. Poczta Polska przypomniała, że w ramach swej strategii na lata 2021-2023 chce zwiększyć swoją sieć punktów odbioru do 20 000 punktów do 2022 roku.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: płatność blik co to | giełda forum | kurs usd | notowania ropy naftowej | wti notowania |

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here