Naga MarketsGrupa Eurocash jest jedną z największych w Polsce grup pod względem wartości sprzedaży oraz liczby placówek zajmujących się dystrybucją produktów żywnościowych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów tytoniowych.

eurocash w1

Te artykuły również Cię zainteresują
Na wykresie tygodniowym widać, że spadki przyspieszyły i obecnie nie mamy do czynienia z trendem spadkowym. Ważne zdaje się być wsparcie na poziomie 30 zł, od którego zaczyna się odbicie. Najbliższą i najbardziej czytelną strefą oporu jest okolica 37 -37,50 zł. Przyjrzyjmy się dokąd może ta korekta wzrostowa dotrzeć.

eurocash d1

Poza wspomnianym wsparciem, odbicie zaczyna się do kolejnego już testu linii łączącej dołki. Każdy test tej linii powodował pewne odbicie, zazwyczaj o bardzo podobnym zasięgu. Niebieskimi prostokątami oznaczyłem korekty wzrostowe, które mają podobny zasięg. Taki sposób porównywania korekt to tzw. metoda overbalance. Częstotliwość powtarzanie się ruchów wzrostowych o podobnym zasięgu pozwala przypuszczać, że i aktualnie rozpoczynający się ruch wzrostowy może mieć właśnie taki zasięg. Co ciekawe pokrywałby się on z oporem pokazanym na wykresie tygodniowym. Moim zdaniem, jeżeli ktoś kupuje lub już posiada te akcje to warto rozważyć ich sprzedaż przy poziomie 37,50 zł lub przynajmniej zawężenie zlecenia obronnego po dotarciu kursu w te rejony.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie lub w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: notowania biomed | giełda komentarze | sp 500 notowania | kurs lotosu | biomedlub notowania | ropa wti kurs |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here