Naga MarketsGrupa Eurocash jest jedną z największych w Polsce grup pod względem wartości sprzedaży oraz liczby placówek zajmujących się dystrybucją produktów żywnościowych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów tytoniowych.

Na wstępie przypomnę analizę z 14 stycznia, w której opisałem nieudaną próbę wybicia z kanału spadkowego oraz formację RGR, która zrealizowała się, jednak ze sporym opóźnieniem.

Te artykuły również Cię zainteresują
eurocash

Aktualnie musimy poprawić linię trendu spadkowego, tak aby obejmowała ona 4 kluczowe wierzchołki. W takim poprawionym kanale porusza się trend spadkowy trwający już prawie 2 lata. W najbliższym czasie cena będzie testowała linię trendu spadkowego. Jeżeli udałoby się ją przebić, może to być naprawdę ważny sygnał nadchodzących zmian. Wybicie tej linii powinno skutkować wzrostem przynajmniej do poziomu 39,30 zł czyli szczytu z końca lutego. Kluczowy opór znajduje się w okolicach 42 zł i dopiero jego wybicie będzie oznaczać zakończenie trendu spadkowego.

Warto zwrócić uwagę, że mniej więcej od sierpnia ubiegłego roku cena porusza się bokiem pomiędzy wspomnianym oporem, a równie kluczowym wsparciem 30,50 – 31 zł. Wybicie linii trendu byłoby niezwykle istotne, gdyż potwierdzałoby tę boczną tendencję. Oznaczałoby to, że po długich spadkach mamy szeroki ruch boczny, który może być fazą akumulacji akcji. Jednym z symptomów takiej prognozy jest analiza obrotów, które skokowo wzrastają podczas pojedynczych sesji. Nie chcę zgadywać, czy akcje już zaczęły przechodzić „ze słabych rąk do silnych”, ale w opisanym kontekście, pokonanie w najbliższym czasie linii trendu będzie co prawda tylko wstępnym, ale ważnym sygnałem.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: mercator medical akcję | kursu funta | notowanie dolara | mercator medical notowania | analiza bitcoin | usdpln |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here