Naga MarketsGrupa Eurocash jest jedną z największych w Polsce grup pod względem wartości sprzedaży oraz liczby placówek zajmujących się dystrybucją produktów żywnościowych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów tytoniowych.

eurocash mn

Za sprawą silnych wzrostów, zrobiło się ostatnio dość głośno o tej firmie, która przez dość długi okres poruszała się w dół. Jak widać na wykresie miesięcznym szeroki trend jest jednak zdecydowanie wzrostowy, dlatego też warto co jakiś czas sprawdzić czy spadki nie dobiegają końca. Właśnie teraz być może dzieje się coś, co sprawi, że kurs powróci do wzrostów na dłużej. Aktualna cena znajduje się w okolicach linii trendu, niestety tworząca się świeca miesięczna może okazać się pin barem zapowiadającym dalsze spadki np. powrót do bardzo istotnego wsparcia w postaci poziomu poprzedniego szczytu.

eurocash d1

Wykres dzienny może lada moment dać wstępny sygnał do wzrostów. Byłoby nim wybicie z kanału spadkowego, z którym mamy do czynienie podczas całego ruchu spadkowego. Po silnych wzrostach w ostatnim czasie, nie udało się pokonać górnej krawędzi. Kurs lekko spadł, do najbliższego, lokalnego wsparcia. Tu jak widać, może szykować się kolejny impuls wzrostowy, którego celem będzie atak na górną krawędź. Jeżeli uda się ją pokonać, możliwe będą dalsze wzrosty. Z pewnością warto obserwować tę spółkę w najbliższych tygodniach.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie lub w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułTVN [TVN], Kernel [KER] – Gorące spółki dnia
Następny artykułBTC/USD, LTC/BTC: Analiza 22-28grudnia
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

2 KOMENTARZE

 1. Witam, mam pytanie co do tej spółki.
  Czy scenariusz przełamania oporu na 36zł jest już przesądzony?
  Jeśli tak to jak duży może być zasięg spadku , właśnie RGR czy po prostu abc do około 34zł i dalej up na 44zł ?
  Pytam bo z analizy technicznej jestem słaby i wolę pytać mądrzejszych w tej dziedzinie.
  Będę wdzięczny za odpowiedź i prognozę dla spółki w długim terminie ( od 3 do 5 lat)
  Pozdrawiam,
  Robert

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here