Naga MarketsGrupa Eurocash jest na rynku polskim liderem w hurtowej dystrybucji produktów FMCG, czyli szybko zbywalnych produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholi i wyrobów tytoniowych.

Wykres tygodniowy pokazuje, że ostatnio dochodzi do mocnej wyprzedaży akcji przy zwiększonym wolumenie. Niedawno cena spadła poniżej dołka z połowy listopada. To wskazuje na bardzo wysokie prawdopodobieństwo dalszych spadków, w kierunku kluczowego wsparcia okolic 29 – 29,50 zł. Patrząc na całą historię notowań, należy wskazać na trend wzrostowy. Ostatni szczyt powstał jednak niżej niż poprzedni, więc jest to pierwszy objaw słabości długoterminowego trendu. W historii notowań nie zdarzyło się aby upadło tak ważne wsparcie do jakiego obecnie zmierzamy. Jeżeli więc cena niebawem nie odbije, spółka może mieć problemy.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Wykres dzienny potwierdza analizę z wyższego interwału. Cena zmierza do kluczowego wsparcia. I jeżeli tam nie dojdzie do trwalszego odbicia, to po upadku wsparcia kurs może dalej spadać w ramach kanału spadkowego. Wydaje się jednak, że po silnych spadkach przy tak ważnym poziomie dojdzie jednak przynajmniej do krótkotrwałego odreagowania. O przyszłości notowań dużo powinien nam powiedzieć właśnie styl odbicia czyli zachowanie kupujących przy wsparciu. Ostatnio o spółce pisałem 16 lutego.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here