Naga Marketsprognozy notowania kurs dolara euro franka funta USD EUR CHF GBP wiadomosciW dzień Wszystkich Świętych kurs euro utrzymuje się pod poziomem 4,26 zł. Kurs dolara korzysta z ważnego wsparcia pod 3,82 zł, a kurs franka i kurs funta notowały przed długim weekendem wyraźniejsze umocnienie o ponad 0,3% – presja spadkowa w długim terminie jest jednak nadal utrzymana. Sprawdź jak kształtują się kursy walut w piątek, 1 listopada 2019 roku (Wszystkich Świętych), po godzinie 11:00

Para walutowa Kurs Nazwa
EURPLN 4,2565 euro
USDPLN 3,8173 dolar
GBPPLN 4,9418 funt
CHFPLN 3,8677 frank

Kurs euro znowu poniżej 4,26 zł. EURPLN traci 1 listopada

Pomimo prób odbicia podczas sesji czwartkowej, w piątek kurs euro powraca do spadków i oddaje na rzecz złotówki 0,14%. EURPLN znowu porusza się poniżej poziomu 4,26 zł i pomimo lokalnego wsparcia głównym celem spadków pozostaje poziom 4,24 zł, czyli minima lipcowe.

Kurs euro do złotego na wykresie czterogodzinnym
Kurs euro do złotego na wykresie czterogodzinnym

Kurs dolara zatrzymany na wsparciu. USDPLN korzysta z pomocy 3,8141 zł

Wartość 3,8141 zł z całą pewnością nie jest okrągłym poziomem, w pierwszej części roku jednak wielokrotnie blokowała wzrosty lub hamowała spadki. Kurs dolara ponownie dociera w te okolice i testuje je w czwartek, ostatecznie zamykając się powyżej. Piątek przynosi marginalne spadki, jednak powyżej wspomnianego poziomu wsparcia. USDPLN nadal znajduje się pod presją spadkowa, a w październiku tracił najsilniej od dwóch lat.

Kurs dolara do złotego na wykresie czterogodzinnym
Kurs dolara do złotego na wykresie czterogodzinnym

Kurs franka odbijał o 0,33%. CHFPLN traci w dzień Wszystkich Świętych

Po teście poziomu 3,86 zł z tego tygodnia, kurs franka odbijał mocniej w czwartek o 0,33% do złotego. CHFPLN we Wszystkich Świętych powraca jednak do spadków i utrzymuje się pod poziomem 3,87 zł. Podobnie jak na innych parach z PLN widoczna jest dominacja złotego, która powinna być kontynuowana również w przyszłym tygodniu.

Kurs franka do złotego na wykresie czterogodzinnym
Kurs franka do złotego na wykresie czterogodzinnym

Kurs funta również silniej odbijał. GBPPLN nie potrafi jednak wybić 4,95 zł

W czwartek o ponad 0,3% umacniał się nie tylko kurs franka, ale również funta szterlinga. W efekcie para walutowa GBPPLN zyskiwała 0,36% i testowała lokalny opór 4,95 zł. Bykom nie udało się go jednak trwale wybić i w piątek cena utrzymuje się nadal poniżej. W długi weekend na polskim rynku nie zmienia się więc zbyt wiele.

Kurs funta do złotego na wykresie czterogodzinnym
Kurs funta do złotego na wykresie czterogodzinnym


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here