Naga MarketsNotowania indeksu Euro Stoxx 50 dotarły w ubiegłym tygodniu do ważnej strefy podażowej w okolicach 3683.00. Tam do gry wkroczyli sprzedający i zepchnęli notowania do linii wsparcia widocznej na wykresie 4-godzinnym poniżej.

Odbicie od wsparcia pozwoliło na odrobienie części strat, jednak wtorkowa sesja przyniosła napływ nowych ofert sprzedaży i w efekcie diagonalna linia biegnąca od dołka z 11-go stycznia została przełamana.

Obecnie kurs może się kierować do kluczowego obszaru krótkoterminowego wsparcia pod 3594.00. Jeśli niedźwiedziom uda się na zamknięciu sesji sprowadzić notowania pod ten obszar, otwarta zostanie droga do kolejnego wsparcia na 3545.00.

Pro-spadkowe nastawienie utrzymane zostaje do czasu wybicia nowych, tegorocznych maksimów.

Broker XM zapewnia 30 USD na start, a także konta w mikrolotach, dobre dla początkujących traderów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułCzego spodziewać się po FOMC? Prognozy dużych graczy
Następny artykułDM BOŚ: “Sprzedaj” dla Azotów, Puław i Polic
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here