Naga MarketsSpoglądając na notowania pary walutowej euro (EUR) do polskiego złotego (PLN) dostrzec można, że luty nie jest zbyt łaskawy dla naszej rodzimej waluty. Euro podrożało bowiem w tym czasie już o niemal 9 groszy. 


Kurs euro (EUR) spadnie w okolice 4.30 PLN?

Analizując obecną sytuację dostrzec można, że w skutek trwających od początku lutego br. wzrostów kursu euro (EUR) wzrósł wobec polskiego złotego (PLN), rynek dotarł w okolice niezwykle istotnego, technicznego oporu, gdzie dziś pojawiła się większa reakcja podażowa. Jeżeli zatem poziom ten zostanie trwale odrzucony, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się spadku kursu euro nawet w rejon ostatnio pokonanego oporu (teraz wsparcia) tj. 4.30 PLN. To właśnie tam znajduje się bowiem najbliższa istotna strefa, w okolicy której mogłaby się pojawić jakaś większa reakcja popytowa.

Do handlu na parach walutowych z EUR polecam sprawdzić ofertę brokera Naga Markets

Kurs pary walutowej EURPLN
EURPLN Daily

Naga Markets jest autoryzowany i regulowany przez CySEC. NAGA Markets jest członkiem założonej w 2015 roku, notowanej na niemieckiej giełdzie grupy FinTech THE NAGA Group AG. Ze względu na bezpieczeństwo funduszy, obsługę klienta na wysokim poziomie oraz szybką realizację zleceń, broker posiada ogromne zaufanie wśród traderów na całym świecie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułCena srebra wzrosła o 0.73 USD. Sprawdź ile może kosztować wkrótce
Następny artykułPrzegląd komunikatów GPW – CCC, Orange Polska, Konsorcjum Stali
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here