Kurs euro do polskiego złotego EURPLN 10 maja 2019Kurs euro do polskiego złotego ruch w górę, zgodnie z wcześniejszymi oczekiwaniami. W piątek w godzinach porannych za jedno euro trzeba zapłacić 4,2960 PLN. Czego spodziewać się na dzisiejszej sesji? W dzisiejszym kalendarzu nie znajdziemy danych makro, które mogłyby w znaczący sposób wpłynąć na kurs EUR/PLN. Można jedynie zwrócić uwagę na godzinę 16:30, kiedy przemawiać będzie jeden z członków EBC – Benoit Coeure. 

Waluta Kurs Nazwa
EUR 4,2960 euro

Kurs euro wkrótce ruszy w górę?

Spoglądając na wykres w szerokiej perspektywie na interwale D1, kurs euro do polskiego złotego wciąż pozostaje w trendzie bocznym. I tutaj sytuacja raczej szybko nie ulegnie zmianie. Kluczowe pozostają dwie strefy. Rejon oporu znajduje się przy 4,3400 zł. Natomiast wsparcie kształtuje się w okolicach 4,2650 zł. Dopóki jeden z tych poziomów nie zostanie wybity, w dalszym ciągu kurs EUR/PLN może poruszać się w szerokiej konsolidacji na 8 gr. Aktualnie rynek testuje wczoraj wyznaczany opór, jeżeli doszłoby do jego wybicia, ruch w górę może przybrać na sile.

Wykres kursu euro do polskiego złotego EURPLN 10 maja 2019

Euro dociera do strefy oporowej przy 4,2980 zł

Kurs EUR/PLN po wybiciu linii poprowadzonej po ostatnich wierzchołkach, o której pisałem we wczorajszej analizie, ruszył prosto do strefy oporowej przy 4,2980. Aktualnie możemy obserwować wyhamowanie wzrostów, jednak po wybiciu górą spodziewałbym się dalszego ruchu w kierunku 4,3150, czyli kwietniowych szczytów. Odwrócenia tendencji i większych spadków możemy się spodziewać dopiero w momencie pokonania wsparcia przy 4,2750, czyli dołków z początku miesiąca, wtedy też możliwy byłby atak na poziom 4,2650 czyli wsparcie z interwału D1.

Analiza techniczna kursu euro do polskiego złotego EURPLN 10 maja 2019

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here