Naga MarketsNotowania euro do jena japońskiego (EUR/JPY) w drugiej połowie ubiegłego miesiąca dotarły do obszaru wsparcia zlokalizowanego w obrębie poziomu 124,25. Jak widać na wykresie dziennym poniżej, cena na zamknięciach dnia nie zdołała się przebić przez ten poziom. Gdzie zatem może kierować się dalej?

W marcu cena poruszała się ponadto w zakresie kanału spadkowego. Obecnie jesteśmy świadkami ruchu wzrostowego, który prowadzi notowania do oporu tej formacji.

Górne ograniczenie kanału zbiega się z horyzontalnym poziomem 125,87, który w lutym 2019 roku sprawdzał się zarówno w roli oporu jak i wsparcia, kiedy już został pokonany. Jeśli strefa konfluencji zostanie pozytywnie przetestowana w najbliższych dniach, możemy spodziewać się dalszego ruchu notowań w kanale.

Alternatywnie, zamknięcie sesji ponad górnym ograniczeniem spadkowej formacji otwierałoby drogę do szczytu na 126,87, a następnie tegorocznych maksimów blisko 127,50.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

EUR/JPY - wykres dzienny - 3 kwietnia 2019
EUR/JPY – wykres dzienny – 3 kwietnia 2019

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here