Naga MarketsEuro w tym tygodniu traci do franka (EUR/CHF) i testuje kluczowy obszar wsparcia w okolicach 1,1182. Jak widać na wykresie tygodniowym poniżej, poziom ten w minionym roku dwukrotnie powstrzymywał sprzedających przed dalszą ekspansją.

EUR/CHF - wykres tygodniowy - 29 marca 2019
EUR/CHF – wykres tygodniowy – 29 marca 2019

Skuteczne zamknięcie notowań tygodniowych pod 1,1182 otwierałoby drogę głębszej przecenie, gdzie najbliższe, kluczowe wsparcie widoczne jest w okolicach okrągłego poziomu 1,1000. W przeciwnym razie, czeka nas odbicie, a jego warunki warto omówić posługując się perspektywą dzienną.

Na wykresie dziennym EURCHF widoczny jest dynamiczny spadek notowań po pokonaniu wsparcia na 1,1306. Wczoraj kurs zamknął się pod 1,1182, jednakże dziś znajduje się ponad tym poziomem. Jeśli zamknięcie dzisiejszego dnia będzie miało miejsce powyżej wsparcia, wzrośnie szansa na odbicie.

Potencjalna korekta jest tym bardziej prawdopodobna z uwagi na fakt, że notowania znacznie odsunęły się od kanału średnich EMA 10/20. Dodając do tego istotny obszar wsparcia, nierozsądne byłoby zajmowanie teraz pozycji krótkiej.

W przypadku odbicia, najbliższa strefa wsparcia znajduje się w między średnimi. Z kolei poziom horyzontalny wypada blisko 1,1253. W przypadku handlu na parach z euro, warto zwrócić uwagę na dane z niemieckiego rynku pracy, które poznamy na 5 minut przed godziną 10-tą.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

EUR/CHF - wykres dzienny - 29 marca 2019
EUR/CHF – wykres dzienny – 29 marca 2019

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here