Naga MarketsDolar kosztuje 3,76 zł, a funt utrzymuje się powyżej 5,00 zł. Bieżąca analiza rynku Forex na łamach telewizji internetowej Comparic24.TV okiem Macieja Przygórzewskiego – głównego eksperta walutowego Walutomat.pl. Zapraszamy do obejrzenia całego materiału!

  • Czego można oczekiwać po dalszym kursie euro, franka i złotego?
  • Z czego wynika ostatnie odbicie na notowaniach ropy naftowej i gazu oraz jak wpływa to na wycenę rosyjskiego rubla?
  • EUR/USD utrzymuje się w okolicach 1,19. Dokąd zmierza najpopularniejsza para walutowa?

Te artykuły również Cię zainteresują
Kursy walut: mniejsza płynność w wyniku święta w USA

– Mniej niepokojów politycznych i gospodarczych doprowadziło do korekty na EUR/PLN, ponieważ wielu inwestorów dyskontowało znacznie gorsze skutki pandemii. Kurs EUR/CHF pokazuje nastroje w strefie euro, co przekłada się na notowania CHF/PLN. Ostatnie osłabienie szwajcarskiej waluty daje odetchnąć kredytobiorcom, którzy posiadają dług wyrażony we frankach. Niewykluczona jest dalsza korekta pary CHF/PLN – oświadczył ekspert Walutomat.pl.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!

Zobacz również inne audycje:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here