Naga MarketsNotowania euro do franka (EUR/CHF) w miniony czwartek odbiły od oporu na 1.1340 po słabym odczycie PMI. Spadki pogłębione zostały po doniesieniach z EBC.

Jednakże już kolejnego dnia (piątek), euro zaczęło się umacniać, by na początku obecnego tygodnia przetestować ponownie opór / górne ograniczenie konsolidacji na 1.1340. Jak widać na wykresie dziennym poniżej, opór został pokonany na zamknięciu wczorajszej sesji, a dziś udało się już ustanowić nowe maksima.

Wybicie górą z konsolidacji otwiera kupującym drogę do celów wzrostowych, z których pierwszy istotny stanowi obszar oporu między 1.1465 – 1.1490. Strefa ta wielokrotnie sprawdzała się także jako wsparcie w ubiegłym roku.

W przypadku cofnięcia, traderzy mogą obserwować zachowanie notowań na nowym wsparciu przy 1.1340, kanale średnich EMA 10/20 oraz aktualnej linii trendu wzrostowego biegnącej od tegorocznych minimów.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

Notowania euro do franka (EUR/CHF) w miniony czwartek odbiły od oporu na 1.1340


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here