Naga MarketsNotowania pary walutowej EUR/CHF poruszają się w konsolidacji, której górne ograniczenie znajduje się w okolicach 1,1470, a wsparcie przy 1,1182. Jak widać  na wykresie tygodniowym poniżej, cena w ostatnich tygodnia ponownie dotarła do obszaru wsparcia.

Z kolei w ubiegłym tygodniu, kurs euro do franka wyznaczył nowe minima na poziomie 1,1118. Jednakże straty zostały odrobione do piątkowego zamknięcia i cena ponownie znajduje się w okolicach okrągłego poziomu 1,1200.

Zamknięcie tygodnia miało miejsce ponad 1,1182, co sprawiło, że na wykresie utworzył się byczy pin bar skutecznie testujący wsparcie / dolne ograniczenie zakresu. To z kolei daje szansę na dalszy ruch notowań w zakresie, a tym samym potencjalnym kierunkiem na kolejne tygodnie będzie opór przy 1,1470.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

Kurs euro do franka (EUR/CHF) - wykres dzienny - 10 czerwca 2019
Kurs euro do franka (EUR/CHF) – wykres dzienny – 10 czerwca 2019

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here