Naga MarketsNotowania euro do franka od września ubiegłego roku poruszały się w konsolidacji. Jej górne ograniczenie wypadało w okolicach 1,1470, natomiast dolne stanowił obszar blisko 1,1180.

Jak widać na wykresie tygodniowym EUR/CHF poniżej w pierwszym tygodniu czerwca miał miejsce udany test wsparcia konsolidacji, a jego rezultatem była bycza formacja pin bar. Odbicie od dolnej bandy zakresu było jedna nieznaczne.

Z kolei w tygodniu ubiegłym na rynek z impetem wkroczyli sprzedający, którzy tym razem zdecydowanie przełamali wsparcie w obrębie 1,1180. Akcja cenowa tego typu wskazuje na potencjał do dalszych spadków.

Strefa przy 1,1180 zmieniła się teraz w opór, na którym traderzy mogą wypatrywać okazji sprzedażowych, o ile dojdzie do jego ponownego testu. Najbliższy cel dla spadków stanowić może strefa w okolicach okrągłego poziomu 1,1000.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

Kurs euro do franka (EUR/CHF) - wykres dzienny - 24 czerwca 2019
Kurs euro do franka (EUR/CHF) – wykres dzienny – 24 czerwca 2019

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here