Naga MarketsKurs euro do dolara 17 maja 2019Kurs euro do dolara konsoliduje dziś w okolicach ceny otwarcia. Aktualnie za jedno euro trzeba płacić 1,1176 dolara amerykańskiego. Tendencja w ostatnim czasie jest spadkowa, dlatego nie wykluczam zejścia na niższe poziomy podczas dzisiejszej sesji. Przed nami ostatnia sesja w tym tygodniu, dziś powinniśmy zwrócić uwagę na dane ze strefy euro. O godzinie 11:00 poznamy wskaźnik inflacji CPI, spodziewałbym się wtedy podwyższonej zmienności.


Euro do dolara utrzymuje się poniżej 1,1200

Kurs EUR/USD utrzymuje się poniżej okrągłego poziomu 1,1200. Patrząc technicznie na interwał D1, w ostatnich dniach doszło do reakcji podażowej przy 1,1255, co sprowadziło kurs ponad 70 pipsów w dół. Aktualnie przewagę ma storna podażowa. Dodatkowo wczoraj doszło do wybicia dołem strefy przy 1,1190, co potwierdza kierunek południowy. Dopiero wyjście powyżej zaznaczonego obszaru, byłoby szansą do wykonania ponownego ruchu w kierunku 1,1255.

Zobacz także: Poranny przegląd rynków. Czy euforia na giełdach się utrzyma?

Wykres euro do dolara EURUSD 17 maja 2019

EUR/USD wybije nowe minima?

Na niższym przedziale czasowym, można zauważyć, że cena dotarła do lokalnej strefy wsparcia. Wynika ono z mierzenia 61,8% Fibonacciego oraz wcześniejszej reakcji ceny. Jeżeli dziś zobaczymy jej przełamanie, ruch spadkowy może przyspieszyć. Niewykluczone są nawet spadki w okolice minimów z końca kwietnia czyli 1,1120.

Wykres euro do dolara EURUSD 17 maja 2019tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here