Naga MarketsW swoim tygodniowym spojrzeniu na rynki Justin Bennett zwracał uwagę na niższy szczyt EUR/NZD, który rozrysował się pomiędzy styczniem i lutym bieżącego roku. Wspominał również o poziomie 1.6580 mającym zadziałać jako opór.

Prognozy się sprawdziły i para rzeczywiście napotkała silniejszą presję spadkową w trakcie poniedziałkowej sesji, opadając w efekcie o 200 pipsów. Niedźwiedzie z całą pewnością nie zakończą jednak na tym swojego rajdu – szczególnie, że linia trendu rysująca się od dołków z kwietnia 2015 roku znajduje się coraz bliżej.

Sprawdź również najnowszą lekcję Justina Bennetta – Jak potwierdzać kluczowe poziomy korzystając ze swingów? Tłumaczenie dostępne na Comparic.pl

Notowania dzienne EUR/NZD
Notowania dzienne EUR/NZD – cena zareagowała spadkowo na wysokości poziomu oporu i zmierza w kierunku linii trendu. Zamknięcie poniżej otworzy drogę w kierunku dołków z grudnia 2015.

Patrząc jak dużo presji podażowej pojawiło się w tym miejscu w ostatnim czasie, szansa kontynuacji spadków rysuje się na horyzoncie. Zamknięcie poniżej linii trendu otworzy przed traderami kolejne okazje sprzedażowe. Gdy taki scenariusz się zrealizuje wtedy kolejny cel rysuje się na wysokości grudniowych dołków 1.5840, zapewniając 400 pipsów potencjalnego zysku. W kolejnych sesjach warto obserwować jak całość się rozegra.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here