Naga MarketsOd początku stycznia dolar nowozelandzki zaczął umacniać się w stosunku do euro. Cena pary walutowej wcześniej znajdowała się w wyraźnym trendzie wzrostowym. W grudniu aprecjacja wyniosła około 800 pipsów. Na razie ciężko stwierdzić, czy obecne spadki to jedynie krótka korekta, czy może odwrócenie tendencji. Zachowanie w okolicy wsparcia na 1,6760 powinno rozjaśnić sytuację.

Kolejny atak na wsparcie

Od momentu odbicia od oporu na 1,7130 cena EURNZD nie trafiła na żadne istotne wsparcie, droga do spadków była otwarta. Dopiero poziom 1,6760 należy do istotnych, co już widać po pierwszej reakcji byków w tych okolicach. Nowy tydzień rozpoczął się od odsunięcia się od wsparcia. Obecnie kurs euro znowu zaczyna spadać.

Jeżeli dojdzie do przełamania wsparcia na 1,6760, to można mówić o zmianie sentymentu na spadkowy. W takim przypadku podaż powinna celować w okolice 1,6550, co przełoży się na około 200 pipsów zysku. Lepszą okazją do zarobku będzie jednak odbicie od wsparcia i sygnał kupna, byki mogą śmiało wrócić z powrotem w okolice 1,7130.

By wykorzystać analizę i zainwestować na EURNZD,
sprawdź ofertę Brokera HotForex

wykres EURNZD H4 15.01.2019
EURNZD H4


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here