Naga MarketsNotowania pary walutowej EURNZD od minionego piątku zmagały się z kluczowym wsparciem na 1.7120, które powstrzymywało sprzedających przed kontynuacją trendu spadkowego. Jak widać na wykresie dziennym poniżej, zarówno w piątek jak i poniedziałek testowane było to wsparcie, jednak za każdym razem dzienna sesja zamykała się ponad nim.

Rozstrzygnięcie miało miejsce podczas wczorajszej sesji, a konkretnie w ostatnich godzinach przed zamknięciem, kiedy to nastąpiło silne umocnienie dolara nowozelandzkiego po danych z krajowego rynku pracy. Bodźcem do osunięcia na EURNZD była przede wszystkim publikacja stopy bezrobocia za III kwartał, które spadło z 4,5% do 3,9%.

Silna wyprzedaż, która trwała do zamknięcia sesji spowodowała przełamanie kluczowego poziomu oraz wybicie knotów dwóch poprzednich świec. Tym samym sprzedający otworzyli sobie drogę do kolejnego istotnego wsparcia na 1.6670, które lepiej obrazuje wykres tygodniowy.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here