Naga MarketsNa wykresie godzinowym widzimy, że odbicie wzrostowe na EURNZD sięgnęło oporu na 1,6550. Jest to dosyć istotny poziom, ponieważ przez połowę listopada niedźwiedzie męczyły się, żeby przebić się poniżej. Od zachowania ceny w tej okolicy zależy dalszy kierunek tej pary. Na razie bazowy scenariusz jest nadal spadkowy, a odbicie od oporu może być sygnałem do zajęcia pozycji.

Pora na spadki?

Kurs euro na parze z dolarem nowozelandzkim już trzykrotnie w tym tygodniu próbował przebić się poniżej wsparcia na 1,6330, jak na razie nieskutecznie. Po kolejnej nieudanej próbie doszło do dynamicznego odbicia wzrostowego i w piątkowy poranek cena pary walutowej znalazła się w bardzo ważnych okolicach.

Jeśli dojdzie do wyraźnego odbicia spadkowego od oporu na 1,6550, to będzie to świetna okazja do krótkoterminowego zagrania z celem na wspomniane wsparcie na 1,6330. Do zarobienia jest około 200 pipsów. W przypadku pokonania oporu celem dla byków będzie rejon szczytów z drugiej połowy listopada, czyli 1,6760. Tutaj również można zarobić około 200 pipsów.

By wykorzystać analizę i zainwestować na EURNZD,
sprawdź ofertę Brokera HotForex

wykres eurnzd h1 7.12.2018
EURNZD H1


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here