Naga MarketsOd dwóch dni rynek porusza się w kanale wzrostowym. Po silnych i dynamicznych wzrostach dotarliśmy w okolice bardzo ważnego oporu 1.5494, którego pokonanie mogłoby otworzyć drogę do wzrostów nawet w okolice poziomu 1.5628. Ponieważ przez cały okres wzrostów nie obserwowaliśmy żadnej głębszej korekty spodziewać moglibyśmy się pojawienia silnej reakcji podażowej w obecnej strefie oporu. Jeżeli tak by się stało, wówczas potencjalna korekta spadkowa powinna dotrzeć przynajmniej w okolice wsparcia 1.5418.

EURNZD H4
EURNZD H4

Spoglądając na niższe interwały czasowe widzimy, że pierwsza reakcja podażowa juz się pojawiła dzięki czemu na wykresie M30 stworzyła się pro spadkowa świeca pin-bar. Tak jak wspomniałem wczesniej potencjalna korekta spadkowa mogłaby dotrzeć w okolice w/w poziomu 1.5418 znajdującego się w okolice poziomu momentum 50% korekty Fibonacciego bądź dalej 1.5374 zbiegającego się z 70.7% korekty Fibonacciego z dzisiejszych wzrostów.

[pullquote align=”full” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]ODBIERZ BONUS POWITALNY 50 EUR OD BROKERA ROBOFOREX[/pullquote]

EURNZD M30
EURNZD M30


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here