Naga MarketsNa skutek trwających od 19 maja br. spardków para walutowa EURNZD pokonała po czym re-testując odrzuciła poziom 1.5644. Późniejsze spadki sprowadziły kurs aż w okolice poziomu 1.5225, gdzie od kilku dni oscylujemy.

Warto zauważyć, że poziom ten w przeszłości stanowił istotny opór a jego pokonanie nastąpiło w skutek luki cenowej powstałej przez opublikowanie wyników I tury wyborów prezydenckich we Francji.

Mimo, że od tego czasu minęły dokładnie dwa miesiące, obecnie obserwujemy dopiero pierwszy re-test tego poziomu. Jego trwałe odrzucenie mogłoby otworzyć drogę do ponownych wzrostów, które mogłyby dotrzeć i po raz kolejny przetestować okolice wspomnianego już poziomu 1.5644, znajdującego się w okolice mierzenia 38.2% korekty Fibonacciego z całego, trwającego od maja ruchu spadkowego.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułO wykresach ani słowa… GBP/USD, USD/CHF, AUD/NZD
Następny artykułPrzed zamknięciem. Potencjalny sygnał kupna na Wawelu [WWL], klin na Alumetalu [AML]
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here