Naga MarketsNotowania pary walutowej EURNZD silnie umacniały się w ubiegłym tygodniu, a zamknięcie nastąpiło ponad szczytem z października. Oprócz ustanowienia, nowego, wyższego szczytu w trendzie wzrostowym, cena testowała także poziomy, które widziane były ostatnio ponad 2 lata temu.

Jak widać na wykresie dziennym poniżej, obecny tydzień rozpoczął się od spadków, gdzie testowany w roli nowego wsparcia jest poziom 1.713, który wcześniej służył jako opór. Całkiem możliwe, że po tym re-teście notowania będą kontynuowały zgodne z trendem wzrosty.

Gdyby jednak korekta miała się pogłębić, kolejne wsparcie horyzontalne, na którym można będzie wypatrywać oznak zakończenia korekty znajduje się w okolicach 50% zniesienia ostatnich wzrostów.

Istotne znacznie w obecnym trendzie ma także linia diagonalna, która biegnie od dołka z czerwca 2016-go roku. Z kolei jeśli mowa o potencjalnym celu dla wzrostów, to jest on widoczny dopiero w okolicach 1.7900, gdzie znajduje się kluczowa strefa oporu, od której rozpoczął się trend spadkowy z 2015-go roku.

Analizowany instrument posiada w swej ofercie broker XM, który zapewnia spready już od 0,0 pipsów, ponad 300 instrumentów oraz 30 USD na start >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here