Naga MarketsKurs pary walutowej EURNZD w minioną środę przełamał na wykresie dziennym linię trendu wzrostowego prowadzoną od dołka z ostatniego dnia grudnia 2015 roku.

Spadek zatrzymał się jednak na wsparciu przy 1.6270 i kolejnego dnia doszło do odbicia oraz zamknięcia na poziomie wyższym niż dzień wcześniej. Mogło to wskazywać na to, że wybicie linii trendu będzie fałszywe, natomiast dzisiejszy spadek  pogłębił jeszcze minima jakie odnotowane były dotychczas w tym tygodniu.

Analizowany instrument finansowy posiada w swojej ofercie broker XM. Możesz wykorzystać tę analizę na koncie z premią 30$ bez depozytu własnego!

Jeśli uda się zamknąć poniżej poziomu ostatniego lokalnego dołka przy 1.6260, otwarta zostanie droga do kolejnego wsparcia w pobliżu 1.6120. W przeciwnym razie byki mogą być skłonne do powrotu nad linię trendu i przetestowania lokalnego oporu w pobliżu 1.6650.

1504-EURNZD


Zapraszamy na darmowe webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!

Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here