Naga MarketsKurs pary walutowej EURNZD korygował ostatni impuls wzrostowy, który zaprowadził notowania do szczytu przy 1.6236. Cofnięcie zaprowadziło cenę w okolice obszaru wsparcia między 1.5627 – 1.5680. Tuż ponad tym wsparciem znajduje się linia kanału równoległa do tej, która poprowadzona została od szczytu z 28-go kwietnia br.

Wspomnianą linię wsparcia testuje knot byczej formacji Outside Bar. Może ona wskazywać na zakończenie korekty i powrót do trendu wzrostowego.

Bądź na bieżąco! Uruchom Rynki na Żywo w swojej przeglądarce

Przy tym scenariuszu najbliższą przeszkodą dla wzrostów w kierunku ostatniego szczytu będą okolice lokalnego oporu przy 1.6020. Zanegowanie formacji Outside Bar otworzy z kolei drogę dalszym testom obszaru wsparcia między 1.5627 – 1.5680.


Przetestuj rachunek u brokera opcji binarnych BDSwiss! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

Broker opcji binarnych BDSwiss oferuje zróżnicowane stawki zwrotu. Jeżeli wygrasz, Twój rachunek powiększy się o procent od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułBrytyjskie PMI przemysłowe ponownie w górę – GBP/USD, EUR/GBP
Następny artykułWIG20 testuje istotny poziom wsparcia
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here