Naga MarketsPo kilkudniowej stabilizacji notowań w rejonie wsparcia utworzonego przy poziomie 1,6300 ostatecznie przewagę zyskała strona popytowa, która doprowadza do mocniejszego odbicia w trakcie dzisiejszej sesji. O całkowitym zanegowaniu wcześniejszego ruchu spadkowego można będzie mówić dopiero w momencie wyjścia powyżej 1,6600.

O godzinie 21:00 poznamy decyzję RBNZ w sprawie stóp procentowych, co wpłynie na zwiększoną aktywność względem dolara nowozelandzkiego.

  • Wykres: EUR/NZD D1
  • Sygnał: Wzrostowy
  • Wsparcie: 1,6300
  • Opór: 1,6600

EURNZDDaily - 28.10.2015

Najważniejsze nadchodzące dane:

  • 21:00 Nowa Zelandia – decyzja RBNZ ws. stóp procentowych

SENTYMENT - 28.10.2015

Skala wskaźnika (-2, 2) zależy od siły wygenerowanego sygnału. Wskaźnik sentymentu powstaje w oparciu o wybrane wskaźniki stosowane przez analityków DM HighSky Brokers.


highsky_brokersWyłącznie dla użytkowników serwisu Comparic.pl DM HighSky Brokers przygotował rachunek o wyjątkowych, indywidualnie dostosowanych warunkach inwestowania: negocjowana wysokość spreadów (cashback); specjalne bonusy od depozytów; indywidualnie ustalana dźwignia oraz oprocentowanie rachunku.  Skontaktuj się z nami – 22 438 55 50,sales@highsky.plwww.highsky.pl i zapytaj o ofertę dla użytkowników Comparic.pl. Więcej analizConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here