Naga MarketsKurs euro pikuje w dół już trzeci dzień. Wsparcie na EURNZD powstrzyma niedźwiedzie?Drugą połowę ubiegłego tygodnia na parze walutowej EURNZD zdominowały byki. W rezultacie kurs euro do dolara nowozelandzkiego wzniósł się do kluczowego oporu. Próba wybicia w górę notowań miała miejsce także na początku obecnego tygodnia, jednakże zakończyła się niepowodzeniem. Od tego czasu to niedźwiedzie utrzymują kontrolę.

  • Poniedziałkowa świeca sugerowała odwrócenie
  • Notowania euro do dolara nowozelandzkiego spadają w stronę wsparcia
  • Rezultat potencjalnego testu wsparcia wskaże dalszy kierunek ruchu

Kurs euro zmierzy się z kluczowym wsparciem?

Na wykresie dziennym pary walutowej EURNZD powstała w poniedziałek świeca z niedźwiedzim korpusem i długim górnym knotem wskazująca na potencjał do odwrócenia. Za pro-spadkowym scenariuszem przemawiała także obecność kluczowego obszaru oporu przy 1,82.

Notowania euro rzeczywiście osuwały się przez ostatnie 2 dni, a dziś wyznaczyły już nowy dołek. Najbliższy istotny cel dla spadków stanowi teraz strefa w obrębie 1,7730 widoczna na poniższym wykresie.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie ponad 1000 instrumentów finansowych. Sprawdź warunki brokera.
Wykres dzienny pary walutowej EURNZD

Jeśli wspomniany obszar wsparcia powstrzyma sprzedających, kurs EURNZD może ugrzęznąć w konsolidacji. W przypadku skutecznego wybicia wsparcia, niedźwiedzie otworzą sobie drogę do kolejnej strefy obrony w okolicach 1,7140.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here