Naga MarketsTO pytanie, pewnie zadaje sobie wielu inwestorów, obserwujących tę parę. Doświadczenie pokazuje, że należy handlować w kierunku trendu, dopóki on nie upadnie. Czy tak będzie tym razem, przekonamy się lada dzień, bowiem przed kupującymi ostatnia zapora podażowa.

Na tej parze w ostatnim czasie symptomem zakończenia korekty było przerwanie linii trendu spadkowego. Tak wyznaczając korekty możemy założyć,że jesteśmy w fali V impulsu wzrostowego od czerwca bieżącego roku, dlatego bardziej prawdopodobne jest przebicie oporu. Zakończenie fali V sugeruje zakończenie impulsu i wejście w korektę wyższego rzędu.

By wykorzystać analizę i zainwestować na EURNZD
sprawdź ofertę Brokera HotForex

Na interwale H4 cena porusza się w kanale trendowym i przebywa w górnej jego części, w tym miejscu należy poszukiwać formacji słabości i odwrócenia rynku bądź siły.

 tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułOkazje tradingowe na złocie – analiza wielointerwałowa
Następny artykułNoble Securities i GPW zapraszają na konferencję inwestycyjną już 17 października
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here