Naga MarketsPo raz kolejny EURNZD potwierdził, że respektuje kanał spadkowy, wewnątrz którego porusza się od lipca 2016 roku. Poniedziałkowy test dolnego ograniczenia kanału spadkowego zakończył się długim dolnym cieniem na wykresie D1 oraz długą wzrostową świecą.

Trzeba jednak zauważyć, że siła popytu wyraźnie maleje ponieważ ostatnie zbliżenie do górnego ograniczenia przybrało na wykresie formę długiego cienia i miało miejsce po informacji o wyborze Donalda Trumpa na prezydenta USA.

Od 10 listopada EURNZD nie zdołał wydostać się powyżej połowy spadkowego kanału (wewnątrz którego się porusza), ani też nie zdołał przetestować górnego ograniczenia tego kanału. W tym samym czasie podaż radzi sobie coraz śmielej i udaje jej się utrzymywać poniżej poziomu 1.5100.

Kluczowym poziomem jest obecnie 1.5100. Jeżeli EURNZD zdoła pokonać ten opór to kolejnym celem popytu będzie 1.5400. Gdyby jednak już na obecnym poziomie pojawiły się spadki to dolne ograniczenie kanału po raz kolejny wkrótce może zostać przetestowane.

Wykres dla interwału H4.
Wykres dla interwału H4.

Jaka jest wartość wskaźników AT – DZIŚ WEBINAR

Wykres dla interwału D1.
Wykres dla interwału D1.


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here