Naga MarketsOd początku stycznia sentyment na EURNZD jest spadkowy. Cena odbiła się od oporu w okolicach 1,7130 i rozpoczęła rajd na południe. W zeszłym tygodniu mieliśmy do czynienia z dużą korektą wzrostową, dolar nowozelandzki osłabił się wraz ze swoim australijskim kuzynem po doniesieniach RBA. Dziś w nocy niedźwiedzie wróciły do gry, a wszystko za sprawą decyzji ogłoszenia decyzji w sprawie polityki monetarnej przez RBNZ.

Cena znów w okolicach wsparcia

Po zakończeniu zeszłotygodniowej korekty wzrostowej podaż nie miała siły powrócić poniżej wsparcia na 1,6760. Dopiero dziś doszło do gwałtownego przełamania tego poziomu, deprecjacja wyniosła ponad 200 pipsów. Obecnie EURNZD dotarł w okolice 1,6560, gdzie w ciągu ostatnich dwóch tygodni dwukrotnie doszło do odbicia wzrostowego.

Dziś może dojść do kolejnego ataku na to wsparcie. Jeżeli kurs euro w stosunku do dolara nowozelandzkiego spadnie mocniej, to otworzy się droga do 1,6330, czyli zeszłorocznego dołka. W przypadku korekty wzrostowej popyt może popchnąć cenę z powrotem w region 1,6760.

By wykorzystać analizę i zainwestować na EURNZD,
sprawdź ofertę Brokera HF Markets.

wykres EURNZD H4 13.02.2019
EURNZD H4


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here