Naga MarketsOd początku grudnia sentyment na EURNZD odwrócił się. Cena pary osiągnęła tegoroczny dołek, do odbicia doszło w okolicach 1,6330. Obecnie mamy do czynienia z dynamiczną aprecjacją, wzrost wyniósł już około 750 pipsów. Wykres właśnie dotarł do istotnego oporu, gdzie w nocy doszło do niewielkiego odbicia spadkowego. Prawdziwy atak na ten poziom dopiero powinien nastąpić.

Walka o wyższe szczyty

Opór na 1,71 jest jednym z najbardziej kluczowych w ostatnim czasie. Kurs euro w parze z dolarem nowozelandzkim odbijał się od niego w tym roku wielokrotnie, zarówno od dołu, jak i od góry. Jeżeli dojdzie do przebicia tej bariery, to popyt ma otwartą drogę aż do 1,7360. Poziom ten powstrzymywał spadki na EURNZD przez dwa miesiące w okresie sierpień-październik. Do zarobienia będzie około 250 pipsów.

W przypadku odbicia spadkowego niedźwiedzie mogą zarobić jeszcze więcej. Jeśli podaż wróci do gry, to najbliższe wsparcie znajduje się dopiero na 1,6760. Daje to w optymalnym scenariuszu potencjał do zgarnięcia nawet 300-pipsowego ruchu.

By wykorzystać analizę i zainwestować na AUDUSD,
sprawdź ofertę Brokera HotForex

wykres EURNZD H4 28.12.2018
EURNZD H4


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here