Naga MarketsNa wykresie dziennym EURNZD można zaobserwować trend spadkowy. Świadczy o tym sekwencja coraz niżej położonych szczytów oraz dołków. Dodatkowym narzędziem pomagającym określić trend stanowią średnie kroczące EMA w skali D1 (75- i 100-okresowe), które są  skierowane ku dołowi. Cena znajduje się w przy wsparciu w okolicach ostatniego dołka i okrągłego poziomu 1,4700. W sytuacji przełamania strefa ta będzie pełniła funkcję oporu, natomiast notowania EURNZD otworzą sobie drogę do dalszych spadków. Warto przyjrzeć się wykresowi o mniejszej perspektywie czasowej.

Skorzystaj z bogatej oferty szkoleń online lub pobierz darmowego ebooka na temat Price Action>>>

Z perspektywy czterogodzinnej można również zauważyć trend spadkowy. Notowania korygują ostatni impuls. Opór znajduje się w okolicach psychologicznego poziomu 1,4800. Konfluencją dla strefy jest 38,2% zniesienia FIBO (mierzone od szczytu z 23.01.2017 r.) oraz zasięg korekty 1 do 1. Prawdopodobnie w tym miejscu można będzie zaobserwować wzmożoną aktywność podaży. Przebicie ostatniego dołka może doprowadzić do przyśpieszenia impulsu spadkowego.


comapric forex noblemarketsWięcej analiz i komentarzy rynkowych można znaleźć na stronie Noble Markets. Zapoznaj się z ofertą brokera wchodząc w świat inwestycji FX/CFD.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here