Naga MarketsCiekawa sytuacja na parze EUR/NZD. Po tym jak kurs przełamał linie trendu spadkowego obserwowaliśmy umocnienie euro do poziomu 1,6430. Następnie kurs zawrócił tworząc kanał spadkowy, którego właśnie wczoraj wybił się, przebijając ponadto poziom oporu w okolicach 1,6055. Obecnie byki walczą o kolejny poziom w okolicach 1,6180. Jego pokonanie powinno otworzyć drogę do szczytów z października w okolicach 1,6280. Z technicznego punktu widzenia taki scenariusz jest najbardziej prawdopodobny.

Martwić może jedynie cały czas słaba kondycja gospodarki Strefy Euro i zapowiedzi luzowania polityki pieniężnej przez ECB, co niewątpliwie osłabiłoby europejską walutę. Na razie jednak nie został uruchomiony chociażby program QE, prawdopodobnie będzie wprowadzony w I kwartale 2015 roku, więc obecnie kwestie techniczne mogą przeważać.

????????????????????????????????????????????

Admiral-Markets-Logo

Promocja – Tylko dla użytkowników serwisu Comparic.pl 25% premia przy zasileniu rachunku. O szczegóły pytaj mailowo na info@admiralmarkets.pl. Możesz również wypróbować konto demo.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here