Naga MarketsW końcówce października doszło do przerwania strefy wsparcia w rejonie 132.00, która była wielokrotnie miejscem walk. Jak do tej pory kupującym udawało się wypchnąć cenę w górę, jak będzie tym razem?

Silne spadki były zapewne pokłosiem nieudanego ataku na szczyt 134.50, inwestorzy rozpoczęli grę na podwójny szczyt. Znacząco pomógł spadający ostatnio eurodolar. Trzydniowe odbicie na parze EURJPY, ze zwrotem na 50%-owym zniesieniu Fibonacciego sugeruje dalszy ruch na południe.

By wykorzystać analizę i zainwestować na EURJPY
sprawdź ofertę Brokera HotForex

W przypadku przełamania poziomu 131.50 w dół na zamknięciu sesji należy oczekiwać nawet 250-pipsowego ruch o wielkość kanału, z którego wyszło wybicie. Docelowy poziom wypada w okolicy 129.0tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułObiecywali ‘łatwe pieniądze’, teraz toczy się wobec nich postępowanie likwidacyjne
Następny artykułŚwietny trick wejścia w transakcję, który powinieneś opanować – Nial Fuller
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here