Naga MarketsWczorajsza sesja na EURJPY zakończyła się zamknięciem pod poziomem wsparcia przy 121.70, natomiast spadkowe dni rozpoczęły się już w połowie obecnego tygodnia, co doprowadziło do zejścia cena także pod kanał średnich EMA 8/21.

Trend z wykresu dziennego na tej parze walutowej bez wątpienia pozostaje spadkowy, dlatego też warto raczej rozglądać się za pozycjami krótkimi, tym bardziej teraz, po przełamaniu wsparcia przy 121.70.

Sprawdź jak korzystne mogą być warunki handlu u brokera XM

Okazje do wejścia w pozycję mogą się pojawić przy okazji re-testu któregoś z przełamanych wcześniej poziomów wsparcia, czy to kluczowego przy 121.70, czy też lokalnych, które widoczne są w pobliżu 122.30 oraz 124.00. Opór stanowi także przyspieszona linia trendu spadkowego, prowadzona od szczytu z 29-go stycznia br. Celem dla shortów może być wsparcie z wykresu tygodniowego przy 119.10, które dobrze radziło sobie w tej roli zarówno w lutym jak i kwietniu 2013-go roku.

Gdyby jednak na wykresie dziennym doszło do zamknięcia ponad wspomnianą linią trendu oraz poziomem 124.00, pro-spadkowe nastawienie zostanie poddane w wątpliwość i należało będzie zaczekać na dalszy rozwój akcji cenowej.

0306-EURJPY


Zapraszamy na darmowe webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!

Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here