Naga MarketsEURJPY – w czwartek w zeszłym tygodniu cena opuściła budowany od września 2017 klin zwyżkujący. W piątek nastąpił bardzo dokładny re-test dolnego ograniczenia tego klina, a sesja zakończyła się na poziomie 133.25. Technicznie sytuacja wydaje się dość klarowną, prawdopodobieństwo kontynuacji spadków jest bardzo duże.

EURJPY Daily – cena opuściła klin zwyżkujący i dokonała re-testu jego dolnego ograniczenia

Przechodząc na wykres H4 ( poniżej) możemy dokładniej wyznaczyć potencjalny poziom SL dla zleceń SELL i będzie to pokonana w zeszłym tygodniu wspomniana dolna linia klina i poziom 134,50 będący niedawno lokalnym wsparciem, który po pokonaniu stał się oporem. Pierwszym celem podaży może być poziom wsparcia 131.15 (z wykresu Daily), a jeśli on zostanie pokonany to następnym celem może być dość mocny poziom wsparcia 128.40.
Wersja spadkowa może zostać zanegowana w przypadku zamknięć świec dziennych znacznie powyżej poziomu 134.50.

EURJPY H4

Rozpatrując parę EURJPY pod kątem strategii EMA144 ( opis zasad tu ) możemy zauważyć ,że na wykresie H1 jeden set-up już mamy za sobą, który mógł dać 360 pipsów zysku. Teraz warto obserwować zachowanie ceny w przypadku ponownego zbliżania się do średniej EMA144 – odbicie od niej może być okazja do kolejnych spadków a jej przebicie i zamknięcie dzienne powyżej może zanegować dalsze spadki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here