Naga MarketsW piątkowej analizie pary walutowej EURJPY zwracałem uwagę na konsolidację w konsolidacji jaka utworzyła na tym crossie. Jako, że trend przed wejściem notowań w ruch boczny był wzrostowy istniało większe prawdopodobieństwo wybicia górą.

Jeśli chodzi o mniejszy zakres między 123.80 – 124.64, to do wybicia górą doszło już podczas wczorajszej sesji. Dziś natomiast dynamiczny ruch wzrostowy zaprowadził kurs do oporu na 125.80, który został skutecznie przełamany na wykresie 4-godzinnym.

Broker XM gwarantuje ochronę przed ujemnym saldem rachunku i 30 USD na start!

Warto teraz obserwować jak zamknie się dzisiejsza sesja na wykresie dziennym. Jeśli będzie to silne zamknięcie ponad oporem można będzie w kolejnych dniach rozważać kupno po korektach. Z pomocą może tu przyjść także strategia Tylko Dołki i Szczyty bowiem dzisiejsze wybicie wskazuje na kontynuację tendencji wzrostowej z wykresu H4.


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://clicks.pipaffiliates.com/c?m=20905&c=44811″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here