Naga MarketsEUR/JPY znajduje się w trendzie spadkowym już od jakiegoś czasu i nie jest to żadną tajemnicą. Na wykresie dziennym bardzo łatwo jest zidentyfikować serię kolejnych niższych szczytów (LH) oraz niższych dołków (LL) nieprzerwanie od czerwca 2015 roku.

Odbierz bonus depozytowy do 50% – poznaj szczegóły promocji trwającej do końca maja!

Jeżeli Price Action z początku tego tygodnia ma być jakąkolwiek wskazówką, to sytuacja ta z pewnością nie zmieni się w najbliższych tygodniach. Wykres dzienny dokładniej prezentuje dynamikę trendu podażowego obserwowaną od ostatnich 10 miesięcy:

EURJPY-daily-chart-1024x671

Sprawdź również środowe spojrzenie Justina Bennetta na AUD/USD >>

Chociaż poziom 125.70 zapobiegał na razie silniejszym osunięciom, to miejsce i tak miało istotne przebicie, które powinno zapalić sygnał alarmowy wśród wszystkich inwestorów nastawionych popytowo do EUR/JPY.

Mowa tutaj o linii trendu rozszerzającej się od dołków marcowych na wysokości 122.05. Poziom wcześniej zapobiegał osunięciom 9 i 22 marca, a obecnie będzie działał jako poziom oporu.

Linia trendu i wsparcie opisywane przez J. Bennetta
Linia trendu i wsparcie opisywane przez J. Bennetta

Z drugiej strony, jeżeli siła japońskiego jena utrzyma obecną dynamikę, szansa na wzrosty EUR/JPY jest dosyć niska. W związku z tym Justin Bennett chce wykorzystać okolice 125.70 do zidentyfikowania ciekawych możliwości wejścia w krótką pozycję.

Zapoznaj się z dokładnym opisem strategii Justina Bennetta >>

invest


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here